Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor maszyn

Lesko EngineeringO firmie

4 00010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Marki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Lesko Engineering od ponad  20 lat zajmuje się produkcją dedykowanych maszyn dla przemysłu fleksograficznego. W naszej ofercie znajdują się przewijarki, maszyny sztancujące i arkuszujące, maszyny drukowe, przewijarki inspekcyjne, modułowe linie konwertujące oraz szeroki wachlarz narzędzi do maszyn.

Współpracujemy z globalnymi dostawcami podzespołów automatycznych i elektronicznych, a nasze rozwiązania stosowane są w drukarniach w Polsce i na całym świecie. Sprostając rosnącym wymaganiom rynku oraz wzrostu produkcji poszukujemy osoby na stanowisko:

KLUCZOWE ZADANIA:

  • Poszukiwanie, przy wykorzystaniu doświadczenia i wiedzy firmy, nowych rozwiązań konstrukcyjnych, funkcjonalnych, technologicznych i materiałowych dla produkowanych maszyn
  • Projektowanie i konstruowanie prototypu maszyny w środowisku Solid Works
  • Sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej prowadzonego projektu
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjno-montażowych budowy prototypu – bliska współpraca z działami obróbki skrawaniem i montażu
  • Optymalizacja konstrukcji pod względem optymalizacji  kosztów.
  • Aktualizacja i modyfikacje pod potrzeby Klienta istniejących rozwiązań,
  • Specyfikowanie dokumentacji konstrukcyjnej dla bieżącej produkcji firmy,

OCZEKUJEMY:

  • Kreatywność i samodzielność
  • Chęci do pracy
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów i rozwiązań
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych obowiązków
  • Ukierunkowanie na wewnętrzną współpracę
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, mechanika pojazdów i maszyn roboczych itp.)
  • Znajomość programów CAD (Solid Works, AutoCad,)
  • Znajomość zasad budowy maszyn,mechaniki , pneumatyki, hydrauliki  elektroniki
  • Umiejętność analizy technicznej i rozwiązywania problemów

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
  • możliwość indywidualnego rozwoju oraz udziału w szkoleniach,
  • pracę nad innowacyjnymi rozwiązaniami,
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie w środowisku międzynarodowym,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • duża samodzielność w wykonywaniu zadań,

Ogłoszenie archiwalne