Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Maszyn

Zakład Artykułów Ściernych "ARMES"O firmie

Zakład Artykułów Ściernych "ARMES"

Sandomierska Boczna 2

Nisko

Twój zakres obowiązków

  • nadzór konstrukcyjny i technologiczny nad produkowanymi maszynami, częściami, konstrukcjami,

  • udział przy projektowaniu innowacyjnych rozwiązań,

  • projektowanie urządzeń, podzespołów oraz maszyn,

  • dostosowywanie maszyn do produkcji ( np. roboty przemysłowe),

  • współudział przy doskonaleniu i optymalizacji maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, robotyka, automatyka),

  • co najmniej 1 rok doświadczenia w projektowaniu konstrukcji maszyn,

  • znajomość technologii związanych z budową maszyn i obróbką skrawaniem,

  • umiejętność optymalizacji rozwiązań projektowych pod kątem technicznym, ekonomicznym, produkcyjnym lub prototypowym,

  • znajomość procesów technologicznych związanych z obróbką metali,

  • znajomość programu AUTO-CAD, INVENTOR,

  • kreatywność, samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie uzależnione od osiągnięć,

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • udział przy ciekawych i innowacyjnych projektach,

  • poszerzanie wiedzy i zdobywanie doświadczenia poprzez szkolenia i kursy.

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesłanie CV za pomocą APLIKUJ