Oferta pracy

Konstruktor Maszyn

UNILOGO ROBOTICS Spółka z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

UNILOGO ROBOTICS Spółka z o.o.

Julianowska 45

Piaseczno

Unilogo Robotics jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą zajmującą się produkcją urządzeń dla przemysłu kosmetycznego i chemicznego. Produkujemy innowacyjne, zrobotyzowane linie technologiczne do napełniania, zamykania i etykietowania opakowań.

Firma rozpoczęła swoją działalność 1999 roku jako firma 4-osobowa, w dniu dzisiejszym zatrudnia ponad 100 osób. Unilogo współpracuje z ponad 1000 Klientów w Polsce i na Świecie. Naszymi Klientami są m.in.: AVON, L’Oreal, Reckitt-Benckiser, P&G, Ziaja, Coca-Cola, Dr Irena Eris, Pepsico, MARS, Colgate-Palmolive, Śnieżka, Sanofi Aventis i inni.

Obecnie w związku z rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Postępowanie zgodnie z instrukcją przygotowania projektu technicznego
  • Współpraca z działem handlowym przy definiowaniu oferty dla Klienta
  • We współpracy z zespołem projektowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami Klienta
  • Odpowiedzialność za terminowość i dostarczanie kompletnych dokumentacji urządzeń
  • Nadzór nad montażem i uruchomieniem urządzenia
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Przygotowanie dokumentów technicznych urządzenia dla Klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość INVENTOR
  • Podstawowa znajomość AutoCAD
  • Mile widziana znajomość AUTODESK VAULT
  • Umiejętność planowania i efektywnego zarządzania czasem
  • Umiejętności komunikacyjne i myślenia abstrakcyjnego
  • Cierpliwość, uprzejmość, solidność, wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole otwartość na pomysły i opinie zespołu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Pogodne usposobienie i zamiłowanie do sportu – lubimy pracować z takimi ludźmi

Oferujemy:

  • Pracę nad nowoczesnymi maszynami w zgranym zespole konstruktorów
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji Kandydata
  • Kartę Multisport i kartę usług medycznych po okresie próbnym
  • Umowę o pracę
  • Stabilnego Pracodawcę
  • Rozwój w innowacyjnej firmie
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez UNILOGO ROBOTICS Sp.  z o.o. z siedzibą w Piasecznie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest UNILOGO ROBOTICS Sp.  z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Julianowska 45. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy