Oferta pracy

Konstruktor Maszyn

UNILOGO ROBOTICS Spółka z o.o.O firmie

  • Julianowska 45, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

UNILOGO ROBOTICS Spółka z o.o.

Julianowska 45

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Postępowanie zgodnie z instrukcją przygotowania projektu technicznego

  • Współpraca z działem handlowym przy definiowaniu oferty dla Klienta

  • We współpracy z zespołem projektowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami Klienta

  • Odpowiedzialność za terminowość i dostarczanie kompletnych dokumentacji urządzeń

  • Nadzór nad montażem i uruchomieniem urządzenia

  • Tworzenie dokumentacji projektowej

  • Przygotowanie dokumentów technicznych urządzenia dla Klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Bardzo dobra znajomość INVENTOR

  • Podstawowa znajomość AutoCAD

  • Mile widziana znajomość AUTODESK VAULT

  • Umiejętność planowania i efektywnego zarządzania czasem

  • Umiejętności komunikacyjne i myślenia abstrakcyjnego

  • Cierpliwość, uprzejmość, solidność, wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole otwartość na pomysły i opinie zespołu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Pogodne usposobienie i zamiłowanie do sportu – lubimy pracować z takimi ludźmi

To oferujemy

  • Pracę nad nowoczesnymi maszynami w zgranym zespole konstruktorów

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji Kandydata

  • Kartę Multisport i kartę usług medycznych po okresie próbnym

  • Umowę o pracę

  • Stabilnego Pracodawcę

  • Rozwój w innowacyjnej firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Unilogo Robotics jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą zajmującą się produkcją urządzeń dla przemysłu kosmetycznego i chemicznego. Produkujemy innowacyjne, zrobotyzowane linie technologiczne do napełniania, zamykania i etykietowania opakowań.

Firma rozpoczęła swoją działalność 1999 roku jako firma 4-osobowa, w dniu dzisiejszym zatrudnia ponad 100 osób. Unilogo współpracuje z ponad 1000 Klientów w Polsce i na Świecie. Naszymi Klientami są m.in.: AVON, L’Oreal, Reckitt-Benckiser, P&G, Ziaja, Coca-Cola, Dr Irena Eris, Pepsico, MARS, Colgate-Palmolive, Śnieżka, Sanofi Aventis i inni.

Przewiń do profilu firmy