Konstruktor Maszyn

  • Piaseczno, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 17.01.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 16.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Unilogo Robotics  jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą zajmującą się produkcją urządzeń dla przemysłu kosmetycznego i chemicznego. Produkujemy innowacyjne, zrobotyzowane linie technologiczne do napełniania, zamykania i etykietowania opakowań. Firma rozpoczęła swoją działalność 1999 roku jako firma 4-osobowa, w dniu dzisiejszym zatrudnia ponad 100 osób. Unilogo współpracuje z ponad 1000 Klientów w Polsce i na Świecie.

    Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa (okolice)

    Opis stanowiska:

    • Postępowanie zgodnie z instrukcją przygotowania projektu technicznego
    • Współpraca z działem handlowym przy definiowaniu oferty dla Klienta
    • Projektowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami Klienta
    • Odpowiedzialność za terminowość i dostarczanie kompletnych dokumentacji urządzeń
    • Nadzór nad montażem i uruchomieniem urządzenia
    • Nadzór nad dokumentacją projektową
    • Przygotowanie dokumentów technicznych urządzenia (dla Klienta)
    • Inne zadania powierzone przez przełożonego w związku z pełnioną funkcją

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • Bardzo dobra znajomość INVENTOR
    • Podstawowa znajomość AutoCAD
    • Mile widziana znajomość AUTODESK VAULT
    • Umiejętność planowania i efektywnego zarzadzania czasem
    • Umiejętności komunikacyjne i myślenia abstrakcyjnego
    • Cierpliwość, uprzejmość, solidność, wysoka kultura osobista
    • Umiejętność pracy w zespole otwartość na pomysły i opinie zespołu
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Pogodne usposobienie i zamiłowanie do sportu – lubimy pracować z takimi ludźmi

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji Kandydata
    • Kartę Multisport i kartę usług medycznych po roku pracy
    • Umowę o pracę
    • Stabilnego Pracodawcę
    • Rozwój w innowacyjnej firmie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Unilogo Robotics z siedzibą w Piasecznie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Unilogo Robotics z siedzibą w Piasecznie przy ul. Julianowskiej 45. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.