Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Maszyn

SALAGO firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie urządzeń i maszyn używanych w przemyśle

  • Wdrażanie prototypów nowych urządzeń

  • Udoskonalanie istniejących

  • Tworzenie dokumentacji koncepcyjnej, list materiałowych

  • Wykonywanie analiz wytrzymałościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne

  • Doświadczenie w projektowaniu urządzeń produkcyjnych

  • Znajomość Autodesk Fusion 360 lub Siemens NX

  • Znajomość innych programów CAD, MS Office będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość technologii stosowanych w przemyśle: obróbka plastyczna, spawania itp.

  • Dobra znajomość rysunku technicznego- mechanicznego

  • Kreatywność, samodzielność, operatywność i dynamizm w działaniu

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne zatrudnienie

  • Rabaty na produkty firmy,

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,

  • Nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy,

  • Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

SALAG

Firma Salag zajmuje się produkcją innowacyjnych paneli ściennych i podłogowych, a także listew przypodłogowych, kompozytowych desek tarasowych. Wykorzystuje w swojej pracy zadruk cyfrowy.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Suwałki