Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor maszyn

CUBE SYSTEMS sp. z o.o.O firmie

5 0007 800 brutto / mies.

CUBE SYSTEMS sp. z o.o.

Świętego Michała 58

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie koncepcji konstrukcji maszyn;

  • Dobór odpowiednich rozwiązań technicznych;

  • Projektowanie oraz tworzenie modeli;

  • Zapewnienie rozwiązań zgodnych z normami oraz wymaganiami branżowymi;

  • Kontakt z dostawcami komponentów;

  • Kontakt z firmami podwykonawczymi;

  • Opracowywanie dokumentacji;

  • Koordynacja prac wykonawczych oraz uruchomień;

  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu projektowego;

  • Wizje lokalne na obiektach;

  • Współpraca w przygotowaniu oferty w zakresie wycen konstrukcji.

Nasze wymagania

  • Warunek konieczny - minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z projektowaniem maszyn (portfolio);

  • Biegła znajomość programów CAD 2D/3D;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożlwiającym swobodną komunikację;

  • Wiedza i wyobraźnia techniczna;

  • Znajomość metod obróbki;

  • Dobra komunikacja, szczerość i zaangażowanie;

  • Samodzielności i dobra organizacja pracy własnej;

  • Chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji;

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa maszyn będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Wynagrodzenie odpowiednie do powierzonych zadań i stopnia zaangażowania;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Szkolenia i działania rozwojowe zgodne z zainteresowaniami oraz bieżącymi potrzebami;

  • Narzędzia do wykonywania powierzonych zadań;

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę;

  • Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku;

  • W przypadku nadgodzin, płatne zgodnie z Kodeksem Pracy;

  • Partyjkę gry w piłkarzyki przy obiedzie;

  • Elastyczny czas pracy,

  • Fantastyczną atmosferę pracy :-).

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

CUBE SYSTEMS prowadzi działalność w zakresie projektowania i budowy maszyn oraz stanowisk produkcyjnych, ich modernizacji, dostosowań oraz napraw. Jesteśmy promotorem idei nowoczesnych rozwiązań w przemyśle. Specjalizujemy się także w zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem maszyn. Działamy na terenie całego kraju oraz na terenach Unii Europejskiej. Otwartość, zaufanie i gotowość do współpracy to główne wyznaczniki kultury organizacyjnej naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy