Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Maszyn Spożywczych

KALETA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie maszyn do przemysłu piekarniczego

  • Czynny udział w rozwoju prototypu urządzenia do obróbki termicznej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora maszyn spożywczych

  • Dyspozycyjność

  • Otwarty umysł

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i doświadczenie w pracy w zespole

To oferujemy

  • Nienormowane godziny pracy, dyspozycyjność

  • Miejsce pracy – zdalnie / czasami spotkanie w Łodzi

  • Czynny udział w tworzeniu nowego produktu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalnie do poświęconego czasu

Startup z sektora urządzeń do obróbki termicznej produktów piekarniczych poszukuje konsultanta – technologa piekarnictwa do współpracy. Poszukujemy osobę, która może podzielić się swoją wiedzą i brać czynny udział przy tworzeniu nowego, innowacyjnego w skali światowej produktu do obróbki termicznej. Współpraca nie powinna kolidować z bieżącymi zobowiązaniami pracownika. W dużej mierze opieramy się na kontakcie zdalnym, raz na tydzień / dwa tygodnie testy i spotkanie w siedzibie firmy (Łódź).

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe

Możliwa praca zdalna z miejsca zamieszkania