Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor maszyn

PAGERO TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za powierzoną część projektu w zakresie technicznym,

  • Praca projektowo - konstrukcyjna, maszyny, narzędzia, oprzyrządowanie,

  • Rozwiązywanie samodzielnie napotkanych problemów technicznych,

  • Kontakt z klientem i dostawcami w celu ustalenia szczegółów technicznych,

  • Nadzór nad procesem produkcji/montażu w razie potrzeby osobisty udział,

  • Zaangażowanie przy tworzeniu koncepcji w fazie wyceniania zapytań ofertowych,

  • Opracowywanie specyfikacji projektów wg wymagań klienta,

  • Tworzenie dokumentacji technicznej zgodnie z zakresem Dyrektywy Maszynowej i potrzeb projektu,

  • Weryfikacja zgodności zrealizowanych konstrukcji ze specyfikacją klienta,

  • Ocena ryzyka zgodnie z ISO 12100.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, kierunkowe (preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, mechatronika),

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na samodzielną analizę dokumentacji technicznej,- warunek konieczny,

  • Doświadczenie w zakresie projektowania oraz budowy maszyn i urządzeń prototypowych - 2 do 5 lat,

  • Znajomość Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE, Oceny ryzyka ISO 12100 oraz podstawowych norm typu B odnoszących się do bezpieczeństwa (np. ISO 13857, PN-EN 349+A1, itp.),

  • Doświadczenie w modelowaniu bryłowym i powierzchniowym Solid Edge, Solid Works, Inventor (preferowany Solid Edge),

  • Znajomość budowy i działania systemów: pneumatycznych/hydraulicznych, czujników i systemów wizyjnych, systemów bezpieczeństwa, mile widziane doświadczenie z robotami,

  • Dobór elementów: automatyki, napędów, systemów modułowych (np. Item, Bosch Rexroth), typowych elementów maszyn,

  • Znajomość podstawowych obliczeń mechanicznych,

  • Umiejętność projektowania z uwzględnieniem technologii wytwarzania konstrukcji (obróbka, spawanie, cięcie, druk 3D, skręcanie),

  • Skrupulatność oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • Mile widziane zainteresowania / hobby związane z szeroko pojętą mechaniką.

To oferujemy

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,

  • Dofinansowanie do Karty Multisport,

  • Uczestnictwo w różnorodnych projektach związanych z budową maszyn i urządzeń,

  • Dużą niezależność i możliwość prowadzenia wybranych tematów,

  • Możliwość uczestniczenia w pracach montażowych pozwalającą na poszerzanie doświadczenia,

  • Stabilizację zawodową i komfortowe warunki pracy,

  • Szeroką gamę szkoleń podnoszących kwalifikacje,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów.

PAGERO TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PAGERO TECH, to jedna z 3 spółke firmy Pagero, zajmująca się automatyzacją procesów produkcyjnych, konstrukcją, programowaniem i budową maszyn i testerów, stanowisk montażowych, sprawdzianów pomiarowych do kontroli jakości i zrobotyzowanych stanowisk procesowych.

Przewiń do profilu firmy