Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Maszyn

Jakub Szydłowski TECHNUMO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • konstruowanie zbiorników i maszyn do przemysłu spożywczego

  • przygotowywanie dokumentacji wykonawczej i konstrukcyjnej

  • wsparcie techniczne dla pracowników produkcji

  • wsparcie w tworzeniu dokumentacji produkcyjnej oraz dla poddostawców

  • pozyskiwanie ofert od poddostawców na jednostkowe elementy

  • nadzorowanie konstrukcyjne prototypów

  • efektywne współpracowanie z innymi działami/ osobami w firmie

  • tworzenie dokumentacji technicznej dla urzędów, np. UDT, GUM

  • wsparcie w tworzeniu wycen dla klientów

  • rozwiązywanie problemów i wprowadzanie usprawnień.

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w projektowaniu zbiorników i/lub maszyn warunkiem koniecznym

  • biegła znajomość AutoCAD i Solidworks

  • biegła znajomość j. polskiego

  • wykształcenie wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne

  • zainteresowanie/ znajomość podstaw zarządzania projektami

  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej, sumienność

  • umiejętność pracy w zespole

  • nastawienie na współpracę z klientem i proaktywność

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w branży

  • Wiele możliwość rozwoju w obszarze konstrukcyjnym

  • Wdrożenie oraz wsparcie merytoryczne w okresie próbnym

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Jakub Szydłowski TECHNUM

Firma TECHNUM zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem kompleksowych produktów i instalacji dla przemysłu spożywczego i chemicznego. W sektorze spożywczym specjalizujemy się w przemyśle piekarniczym, browarniczym i przetwórstwie.

Przewiń do profilu firmy