Logo Pracuj.pl

Konstruktor maszyn

ControlTec Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie rozwiązań koncepcyjnych na etapie tworzenia oferty
  • Projektowanie maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych
  • Udział w rozruchu i wdrożeniu budowanych maszyn i urządzeń
  • Rozwiązywanie problemów technicznych wynikłych na etapie projektu i uruchomień
  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej i wykonawczej
  • Współpraca z działem logistyki i zakupów, warsztatem montażu, warsztatem CNC

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane portfolio zrealizowanych projektów)
  • Wykształcenie wyższe na kierunku mechanika i budowa maszyn lub zbliżonym
  • Wysoce rozwinięte kreatywne myślenie
  • Zaangażowanie w pracę, nastawienie na efekt końcowy
  • Znajomość środowiska projektowego (minimum jednego z wymienionych): SolidWorks, AutoCad, Inventor
  • Znajomość zagadnień z branży automatyki
  • Chęci do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość dynamicznego rozwoju
  • Szkolenia z zakresu mechaniki i automatyki
  • Udział w interesujących projektach
  • Atrakcyjne formy wynagradzania
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe, bony świąteczne, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego)
  • Niezbędny do pracy sprzęt: telefon, komputer, oprogramowanie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego
  • dofinansowanie do karty Multisport

ControlTec Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem działu mechanicznego, firma o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje osoby z dużym doświadczeniem w projektowaniu maszyn i urządzeń.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna traktować mechanikę jak pasję, myśleć kreatywnie, koncentrować się na efektach pracy.

Poszukiwany jest samodzielny specjalista, gotowy przy współpracy z automatykiem i działem montażowym, aby budować w pełni działające urządzenia.

Z uwagi na fakt, że większość budowanych maszyn to produkty jednostkowe, praca bezustannie dostarcza nowych wyzwań.

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego LM oraz CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.controltec.pl

Wejdź na nasz oficjalny kanał na YouTube.

Konstruktor maszyn, Wrocław