Logo Pracuj.pl

Konstruktor Mebli (Superjachty)

Sunreef Venture S. A.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Sunreef Venture S. A.

Tarcice 6

Rudniki

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie form użytkowych, takich jak meble i dodatki
  • opracowywanie rozwiązań konstrukcyjnych projektowanych mebli oraz dobór okuć
  • wykonywanie technicznych rysunków wykonawczych i montażowych
  • dobór materiałów i akcesoriów z uwzględnieniem ich właściwości technicznych i walorów estetycznych (znajomość okuć marynistycznych dodatkowym atutem)
  • obliczanie zapotrzebowania na materiał i akcesoria
  • wykonywanie pomiarów kontrolnych na budowanych jednostkach
  • doradztwo techniczne
  • wspomaganie koordynacji procesu produkcji i montażu mebli na jachtach

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość SolidWorks (lub podobnego systemu 3D)
  • doświadczenie w pracy w branży meblarskiej lub drzewnej
  • umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie w języku angielskim (język niemiecki dodatkowym atutem)
  • podstawowa znajomość oprogramowania AutoCAD
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • znajomość charakterystyki materiałów użytych w projekcie
  • doświadczenie w projektowaniu w materiałach premium (spieki kwarcowe, trawertyn i inne)
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność

To oferujemy

  • pracując w Sunreef będziesz miał przyjemność współtworzyć zupełnie nowy, innowacyjny projekt,w którym będziesz mógł wykazać się inicjatywą, kreatywnością
  • dajemy możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • gwarantujemy możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania
  • nie mamy wymaganego dress code – nie będziesz musiał trzymać się biznesowych schematów
  • zapewniamy elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • nagradzamy naszych pracowników za polecenie znajomych do pracy
  • zapewniamy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • wszystkie osoby zatrudnione przez Sunreef mogą korzystać z prywatnej opieki medycznej za symboliczną złotówkę
  • dofinansowujemy naszym pracownikom pakiet Multisport w wysokości 80%
  • proponujemy dodatek paliwowy dla osób dojeżdżających do pracy lub pakiet relokacyjny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • pakiet relokacyjny
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

2

Krótka rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie w siedzibie firmy

4

Złożenie oferty lub przekazanie informacji zwrotnej

Zastrzegamy sobie prawo nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji w pełni personalizowanych luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz superjachtów o długości od 40 do ponad 200 stóp. Wyjątkowe wielokadłubowce tworzone są dla klientów ceniących sobie niezrównany komfort żeglugi i dzielność morską.

Stocznia Sunreef Yachts, założona przez francuskiego biznesmena Francisa Lappa, działa od 2002 roku na terenie historycznej Stoczni Gdańskiej. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz biurowych, w tym: projektantów, inżynierów, techników i serwisantów i wciąż zwiększa zatrudnienie, z uwagi na ciągły wzrost sprzedaży i ilość nowych projektów.

Dotychczas stocznia zwodowała ponad 160 w pełni spersonalizowanych jachtów, które pływają po wodach całego świata.

Sunreef Yachts jest niekwestionowanym liderem w projektowaniu i produkcji luksusowych katamaranów, reprezentujących polski przemysł jachtowy na wielu międzynarodowych targach nautycznych m.in. w Monaco, Cannes, Miami, Dubaju, Fort Lauderdale, Katarze czy Singapurze.

Konstruktor Mebli (Superjachty), Tarcice 6, Rudniki, Gdańsk