Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor (Mechanical Engineer)

HBB SENSOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • transfer technologii od Spółki matki do HBB Sensor, w tym opracowywanie polskojęzycznej wersji dokumentacji technologicznej i produkcyjnej w części dotyczącej korpusów przetworników siły

  • opracowywanie modyfikacji oraz nowych wariantów korpusów wg obowiązującej w Spółce metodologii

  • projektowanie i przeprowadzanie testów dla opracowanych rozwiązań

  • opracowywanie kart produktów, opisów oraz instrukcji użytkowania

  • nadzór nad dokumentacją techniczną w zakresie dotyczącym korpusów przetworników

  • kalibracja czujników siły z wykorzystaniem maszyny wytrzymałościowej

  • przeprowadzenie testów stabilności z wykorzystaniem komory termicznej

Nasze wymagania

  • doświadczenia w obszarze projektowania

  • edukacji na poziomie inżyniera ze specjalnością budowa maszyn lub podobną

  • znajomości j. angielskiego lub niemieckiego (poziom komunikatywnym, umiejętność czytania dokumentacji)

  • umiejętności pracy w zespole

  • rzetelności, odpowiedzialności i zaangażowania w realizację zadań

  • znajomość programu Solid Works, ewentualnie Solid Edge

Mile widziane

  • Absolwenci technikum, hobbiści, majsterkowicze z zacięciem praktycznym

  • Umiejętność obsługi modułu dot. metody elementów skończonych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży sensoryki

  • współpracę z partnerami zagranicznymi o wieloletnim stażu w branży

  • udział we wdrażaniu nowych produktów do oferty firmy

  • możliwość doskonalenia umiejętności językowych

HBB SENSOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polsko-niemiecka firma HBB Sensor sp. z o.o. z siedzibą w SSE Jasionka specjalizuje się w wytwarzaniu czujników siły.

Przewiń do profilu firmy