Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Mechanik B+R

Elmiko Biosignals Sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za konstruowanie urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w branży medycznej;

  • udział w pracach nad rozwojem produktów;

  • współpraca z dziełem sprzedaży i wsparcia klienta, działem oprogramowania oraz konsultantami naukowymi;

  • udział w opracowywaniu dokumentacji technicznej (przygotowywanie dokumentacji technicznej do certyfikacji urządzeń medycznych (m.in.: analiza ryzyka, instrukcja używania);

  • współpraca z produkcją w trakcie realizacji nowych projektów urządzeń;

  • udział w projektach grantowych B+R związanych z rozwojem produktów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: inżynier, kierunek: mechanika, mechatronika;

  • tworzenie projektów elementów mechanicznych urządzeń elektronicznych w szczególności aparatury elektromedycznej;

  • tworzenie modeli i symulacji elementów konstrukcyjnych aparatury medycznej; czytanie oraz sporządzanie dokumentacji technicznej;

  • obsługa oprogramowania typu CAD, w szczególności do modelowania 3D;

  • nastawienia na poszukiwanie nowych rozwiązań, otwartość na nowe pomysły;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z normami i wyszukiwanie informacji;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • elastyczne godziny pracy;

  • realizację unikatowych badawczo-rozwojowych projektów w kreatywnym zespole ludzi;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

  • miejsce pracy: Gliwice.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Jeżeli szukasz wyzwań, pracy przy projektach będących prawdziwie badawczo-rozwojowymi (a nie tylko polegającymi na powielaniu znanych rozwiązań), a korporacyjny styl pracy Cię nie interesuje, to ta oferta jest skierowana do Ciebie!

UWAGA! W związku z wejściem RODO prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli (wzór znajduje się na samym dole strony ogłoszenia). Informujemy, że będziemy odpowiadać na wybrane oferty, natomiast w procesie rekrutacji weźmiemy pod uwagę wyłącznie CV zawierające klauzulę RODO.

ELMIKO BIOSIGNALS, firma będąca krajowym liderem w produkcji medycznej aparatury neurologicznej i współpracująca z wieloma ośrodkami naukowymi w kraju i zagranicą, poszukuje pracownika na stanowisko:

Konstruktor Mechanik B+R (GLIWICE)

Przewiń do profilu firmy