Ta oferta pracy jest nieaktualna od 247 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor Mechanik

  • Belsk Duży (pow. grójecki), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ferrero Polska Sp. z o.o., międzynarodowy koncern branży FMCG znany z takich produktów jak Nutella, Kinder Bueno, Ferrero Rocher, Raffaello, Tic Tac, Kinder Niespodzianka, Mon Cheri, Schoko - Bons,  Kinder Delice, Kinder Pingui, Kinder Chocolate i innych, w związku z ciągłym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

    KONSTRUKTOR MECHANIK
    Miejsce pracy: Belsk Duży (pow. grójecki)
    KM/03/2018

    Opis stanowiska:

    • Praca projektowa w Dziale Technicznym
    • Projektowanie podzespołów mechanicznych, maszyn i urządzeń
    • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych
    • Aktywny udział w projektach inwestycyjnych
    • Nadzór nad dokumenacją techniczną projektów
    • Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu - wykonywanie projektów niezbędnych do właściwego przeprowadzenia remontów i modernizacji oraz udział w ich realizacji

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie techniczne
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość programów służących do projektowania 2D i 3D
    • Znajomość zasad tworzenia dokumentacji technicznej
    • Podstawowa znajomość różnych technologii wytwarzania i obróbki
    • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
    • Profesjonalne podejście do zadań i powierzonych obowiązków
    • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub włoskiego
    • Silna motywacja do pracy i umiejętność analizowania zagadnień technicznych
    • Dyspozycyjność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych w nowoczesnym środowisku technicznym
    • Pracę w dynamicznym zespole, w szybko rozwijającej się organizacji

    CV prosimy przesłać klikajac na przycisk APLIKUJ

    Dziękujemy za nadesłane aplikacje

    Administratorem danych jest Ferrero Polska sp. z o.o. z siedzibą w Belsk Duży 05-622, Szkolna 6 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.