Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor – Mechanik (do Działu Technologicznego)

Elzab S.A. Zakłady Urządzeń Komputerowych

  • Elzab 1, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Elzab 1

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie podzespołów, zespołów mechanicznych urządzeń elektronicznych,

  • projektowanie koncepcyjne urządzeń w zespołach złożonych z konstruktorów odpowiedzialnych za obszar mechaniki, elektroniki i oprogramowania,

  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej, analizy materiałowej,

  • udział w procesach wdrożeniowych urządzeń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, mechatronika), studenci ostatnich lat studiów są również mile widziani,

  • dokładność,

  • kreatywność projektowa,

  • znajomość zasad projektowania detali z tworzyw sztucznych (wtrysk, termoformowanie),

  • znajomość zasad projektowania detali z blach giętych,

  • znajomość zasad obróbki skrawaniem metali i tworzyw sztucznych,

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole projektowym.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie,

  • duże możliwości rozwoju poprzez udział w projektach,

  • atrakcyjne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • dobre warunki zatrudnienia i nowoczesne narzędzia pracy,

  • przejrzyste zasady wynagradzania,

  • przyjazną i twórczą atmosferę.

Zajmuje się projektowaniem, konstruowaniem oraz produkcją najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Jesteśmy liderem rynku kas i drukarek fiskalnych oraz wypracowaliśmy mocną pozycję wśród dostawców wag elektronicznych, szuflad kasowych i sprawdzarek cen.

Szukamy osoby, która swoim doświadczeniem i zaangażowaniem wzmocni zespół w realizacji zadań z obszaru księgowości oraz sprawozdawczości finansowej. Posiadasz doświadczenie w księgowości przy tym lubisz wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności dołącz do nas.

Przewiń do profilu firmy

Chętnych do podjęcia pracy zapraszamy do nadsyłania listów motywacyjnych i CV za pomocą przycisku Aplikuj wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Urządzeń Komputerowych „ Elzab” S.A. z siedzibą w Zabrzu w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko pracy.

Podstawa prawna: Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r.