Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1223 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor/ mechanik działu badań i rozwoju

  • Zawada (pow. częstochowski; gm. Kamienica Polska), śląskie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Wyznaczamy trendy, tworzymy nową jakość
    w branży szklarskiej. Jesteśmy środowiskiem pracy nastawionym na rozwój i wysoki standard usług.
    Jeśli jesteś głodny sukcesu, chcesz się szybko uczyć i rozwijać. Męczy cię rutyna a motywuje samodzielność i partnerstwo w tworzeniu rzeczywistości – dołącz do naszego zespołu.
    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zawada (pow. częstochowski; gm. Kamienica Polska)

    Opis stanowiska:

    • poszerzanie oferty produktowej (głównie w zakresie urządzeń transportu i dozowania materiałów sypkich),
    • stworzenie katalogu urządzeń (oferty produktowej firmy),
    • projektowanie nowych urządzeń w zakresie mechanicznym,
    • współudział  / współpracę z technologami przy tworzeniu dokumentacji warsztatowej,
    • wdrożenie tych urządzeń do produkcji,
    • tworzenie list części zamiennych, DTR, kart gwarancyjnych,
    • opracowanie kosztorysów,
    • współpracę z pozostałymi działami firmy,
    • udział w rozruchach nowych urządzeń.

    Wymagania:

    • doświadczenie w projektowaniu takich urządzeń jak: przenośniki, transportery, wagi itp..,
    • znajomość oprogramowania AutoCad, Solid Works,
    • znajomość zasad konstrukcji maszyn,
    • umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań i komponentów,
    • samodzielność i kreatywność w działaniu.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • nienormowany czas pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.