Logo Pracuj.pl

Konstruktor Mechanik

APATOR METRIXO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie koncepcji maszyn i linii technologicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami (dyrektywa maszynowa oraz normy zharmonizowane)
  • Uwzględnienie maksymalizacji funkcjonalności technologicznej i równoczesnej minimalizacji kosztowej.
  • Modelowanie w środowisku 3D (SolidWorks, SolidEdge lub pokrewne).
  • Prowadzenie dokumentacji w środowisku PDM.
  • Tworzenie dokumentacji wykonawczej zaprojektowanych maszyn i urządzeń.
  • Specyfikowanie elementów handlowych oraz ostatecznych list materiałowych BOM dla Działu Zaopatrzenia.
  • Dobór efektywnych i uzasadnionych kosztowo rozwiązań technologicznych.
  • Nadzór nad procesami montażu i uruchomienia w zakresie realizowanych projektów.
  • Współpraca z Działem Elektryki i Automatyki, Zaopatrzenia, Montażu celem zapewnienia optimum w kwestii harmonogramu realizacji i minimalizacji kosztów wytworzenia.
  • Tworzenie instrukcji obsługi oraz dokumentacji techniczno-ruchowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn.
  • Doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń.
  • Mile widziane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów.
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Efektywna organizacja czasu pracy i ustalania priorytetów.
  • Znajomość oprogramowania ERP i PDM będzie dodatkowym atutem.
  • Inicjatywa w działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz kreatywne podejście do wykonywania realizowanych zadań.
  • Sumienność, uczciwość, dokładność, zaangażowanie, odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Nowoczesny sprzęt komputerowy, aktualne oprogramowanie.
  • Aktywną i pełną wyzwań pracę przy ciekawych, zróżnicowanych projektach, w zgranym zespole.
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, premię miesięczna, premię kwartalna, dodatek za brak absencji chorobowej.
  • Pakiet benefitów w postaci m.in. dofinansowanej karty multisport, możliwości przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.
  • Dofinansowanie opłat startowych wybranych dyscyplin sportowych.
  • Możliwość udziału w płatnym programie pomysłów pracowniczych.

APATOR METRIX S.A. poszukuje kandydatów w związku z intensywnym rozwojem Działu Robotyzacji i Automatyzacji w grupie Apator.

Konstruktor Mechanik, Gdańsk