Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor - Mechanik

"NIVISS" PHP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Gdynia, Polska
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

"NIVISS" PHP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Gdynia

Gdynia

Firma Maritex została założona w 1987 roku i jest obecnie jedną z największych, dynamicznie rozwijających się hurtowni elementów elektronicznych na rynku polskim. W 2009 roku siedziba firmy została przeniesiona do nowoczesnego budynku handlowo-magazynowego o powierzchni 3500m2 znajdującego się w Gdyni przy ulicy Rdestowej 53D wyróżnionego nagrodą Czas Gdyni.

Równolegle z rozwojem działu LED, firma MARITEX rozwijała systematycznie projektowanie i produkcję dedykowanych rozwiązań oświetleniowych, co zaowocowało powstaniem marki, a następnie firmy NIVISS.

NIVISS zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i produkcją modułów LED i oświetlenia LED. Wszystkie produkty oparte są na wysokiej jakości diodach LED i spełniają najwyższe standardy oraz posiadają wszystkie wymagane certyfikaty. Do firmy NIVISS poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • tworzenie dokumentacji technicznej i produkcyjnej dla elementów konstrukcyjnych lamp LED (projektowanie obudów i mechaniki);
  • tworzenie modeli 3D oraz rysunków technicznych z użyciem programu Solid Works;
  • tworzenie list materiałowych BOM;
  • przygotowanie specyfikacji materiałowych, protokołów montażowych, itp.;
  • współpraca w ramach różnych grup projektowych;
  • wykonywanie dokumentacji technicznej (technologicznej, konstrukcyjnej);
  • uruchamianie i badania produktów w fazie modelu i prototypu;
  • wykonywanie analiz termicznych, , szczelności, wytrzymałości.

Wymagania:

  • minimum 2-3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe inżynierskie;
  • dobra znajomość rysunku technicznego;
  • znajomość programu Solid Works;
  • umiejętność analitycznego myślenia i sprawdzania dokumentacji technicznej;
  • samodzielność i terminowość w realizacji zadań;
  • zdolność do pracy w zespole inżynierskim, komunikatywność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w profesjonalnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • stałe wynagrodzenie oraz nagrody w zależności od uzyskanych efektów;
  • pakiet socjalny: karta Multisport + ubezpieczenie zdrowotne;
  • kontakt z najnowszą techniką i możliwość dalszego rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach krajowych i zagranicznych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez NIVISS PHP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Gdyni przy ul. Rdestowa 53d zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne