Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor mechanik / Inżynier mechaniki precyzyjnej

Tomorrow’s System Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Baletowa 30C

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie podzespołów mechanicznych, części mechanicznych i elementów optomeczanicznych w programie ZW3D/Fusion360 lub podobnych (obudów diod laserowych, radiatorów, przystawek pomiarowych i elementów optomechanicznych)

  • Współpraca z działami w firmie i operatorem maszyny CNC oraz planowanie procesu wytwarzania i planu wytwarzania elementów mechanicznych

  • Dobór oraz proponowanie rozwiązań i odpowiednich materiałów do wykonywanego projektu części mechanicznych

  • Planowanie zakupów części (na podstawie raportu generowanego automatycznie)

  • Dokonywanie analizy odkształceń elementów i właściwe planowanie kształtów elementów mechanicznych w zależności od przepływu ciepła, naprężenia materiałów oraz innych czynników zewnętrznych

  • Ulepszanie możliwości produkcyjnych warsztatu poprzez sugestie i zakupy, pomoc w utrzymaniu ruchu w warsztacie

  • Kontakt z dostawcami podzespołów i części na cele realizacji zamówienia oraz przeprowadzenie kontroli jakości zamówionych elementów i sposobu ich wykonania

  • Przygotowywanie raportów, obliczeń, analiz i dokumentacji technicznej

  • Projektowanie przystawek usprawniających pomiary elementów montażowych pod proces frezowania na maszynach CNC i drukarkach 3D

  • Badania odstępstw i tolerancji elementów mechanicznych oraz kontrola jakościowa ich wykonywania

  • Ulepszanie obecnych produktów stanowiących ofertę firmy – pod kątem mechanicznym

  • Projektowanie i opracowywanie nowych produktów i akcesoriów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (warunek konieczny): np.: ukończony kierunek z dziedzin: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, optomechanika, inżynieria mechaniczna, materiałoznawstwa oraz inne dziedziny pokrewne wpisujące się w możliwość wykonywania ww. zadań.

  • Doświadczenie zawodowe: na powiązanych z mechaniką stanowiskach – preferowane przynajmniej 2 lata łącznie

  • Umiejętność zaawansowanego korzystania z programów do projektowania – 3D CAD i pokrewne

  • Umiejętność używania różnych sposobów połączeń podzespołów (skręcanie, wcisk, klejenie)

  • Umiejętność korzystania z urządzeń pomiarowych (np. średnicówka, mikrometry, wysokościomierze itp.)

  • Znajomość technologii wykonywania elementów na maszynach CNC i drukarkach 3D, wyznaczanie procesów obróbczych i pomoc w dobieraniu parametrów obróbki

  • Rozumienie metod pomiarowych, łańcuchów wymiarowych, analizy danych i przeprowadzanie obliczeń wymaganych przy projektowaniu części mechanicznych

  • Intuicja mechaniczna oraz zdolność myślenia przestrzennego

  • Umiejętność pracy w zespole, umiejętność dzielenia się swoimi pomysłami, staranność, skrupulatność, dokładność, umiejętności analityczne

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym – co najmniej poziom B2

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi maszyny CNC 3 osiowej

  • Dodatkowe kursy i szkolenia w zakresie mechatroniki, projektowania i pokrewnych - poświadczone certyfikatami ukończenia

  • Doświadczenie w pracy nad autorskim projektem z dowolnej dziedziny

  • Hobby powiązane z dziedzinami technicznymi

  • Doświadczenie na stanowisku: technolog, manager produkcji, lider mechanik, mechatronik, konstruktor optomechaniki

To oferujemy

  • Praca nad nowoczesnymi produktami laserowymi, możliwość nauczenia się wielu zagadnień łączących mechanikę wraz z optyką i elektroniką

  • Pracę w szybko rozwijającym się i dobrze dofinansowanym startupie technologicznym, wyposażonym ośrodku, dysponującym szerokim asortymentem urządzeń pomiarowych oraz urządzeń produkcyjnym

  • Udział w projektach B+R

  • Współpraca i możliwość czerpania doświadczenia od specjalistów/ doświadczonych inżynierów z dziedzin: elektronika, mechanika i mechatronika oraz doświadczonych managerów

  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, praca samodzielna jak i w zespole

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Marka Opt Lasers należąca do firmy Tomorrow's System Sp. z o.o. jest światowym, cenionym liderem w zakresie nowych technologii produkcji systemów laserowych. Oferujemy rozwiązania i komponenty związane z technologią laserową, produkujemy głowice laserowe do cięcia i grawerowania, kontrolery, moduły laserowe oraz rozwiązania na zamówienie. Firma powstała w 2014 roku, becnie firma rozwija się bardzo dynamicznie poszerzając swoją dominację na rynku nowych technologii laserowych. Ponad 30-osobowy zespół dokłada wszelkich starań, aby powiększać grono zadowolonych klientów poprzez nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych oraz wprowadzanie na rynek nowych, innowacyjnych rozwiązań. Firma rozwija się na wielu płaszczyznach i co roku tworzone są nowe stanowiska, aby stworzyć zgrany, uzupełniający się i dobrze funkcjonujący zespół. To właśnie dzięki obecnym osiągnięciom mamy ogromną przyjemność zaoferować Państwu pracę na tym stanowisku.

Przewiń do profilu firmy