Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor Mechanik/ Inżynier Produktu

Sinterit Sp. z o.o.O firmie

Sinterit Sp. z o.o.

Nad Drwiną 10

Kraków

Sinterit Sp. z o.o. – to światowy pionier w produkcji desktopowych drukarek 3D działających w technologii SLS (Selective Laser Sintering).

KIM JESTEŚMY?

Kiedy w 2014 roku rozpoczynaliśmy działalność jako start-up, chcieliśmy zmienić świat wprowadzając na rynek produkt, którego nie było: desktopową drukarkę 3D działającą w technologii SLS, zarezerwowanej tylko dla gigantów. Dzisiaj jesteśmy światowym liderem, konkurujemy na globalnych rynkach, ale nie zatraciliśmy charakteru zwinnej firmy, o niemal rodzinnej atmosferze. Ze start-upu produkującego drukarki idziemy w kierunku firmy zmieniającej rynek nowoczesnych technologii. Rozwijamy produkt stawiając wyzwania największym graczom rynku 3D.

KOGO SZUKAMY?

Chcemy pracować z ludźmi, którzy mają wewnętrzną motywację do rozwoju i nie boją się innowacji. Jeśli jesteś pracownikiem, który chce mieć bezpośredni wpływ na rozwój firmy, widzieć realne efekty swojej pracy, to właśnie Ciebie szukamy. Z nami możesz osiągnąć TO, co jest niemal nieosiągalne w dużej organizacji.

CO JESZCZE JEST DLA NAS WAŻNE?

Cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Tworzymy kulturę szacunku, przyjaźni i kreatywności. Jeżeli dla Ciebie te wartości są równie ważne, z pewnością znajdziesz u nas wyjątkowe miejsce dla siebie.

W związku z prężnym rozwojem firmy obecnie poszukujemy osób na stanowisko

KONSTRUKTOR MECHANIK/ INŻYNIER PRODUKTU

Twoje główne zadania na stanowisku pracy:

  • Prowadzenie i realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych/projektowych związanych z nowym lub modernizowanym produktem
  • Opracowywanie i wykonywanie dokumentacji technicznej
  • Nadzorowanie wykonywanych prototypów, testowanie nowych rozwiązań oraz ich monitorowanie
  • Pilotowanie wewnętrznych i zewnętrznych badań certyfikacyjnych
  • Prowadzenie nadzoru konstrukcyjnego nad wykonaniem serii prototypowej wyrobu oraz uruchomieniem produkcji
  • Sporządzenie dokumentacji projektowej prowadzonych projektów
  • Pozyskiwanie i ścisła współpraca z podwykonawcami oraz dostawcami elementów, prowadzenie rozmów z dostawcami na polu technicznym
  • Wsparcie innych jednostek organizacji w obszarze technicznym

Idealnego kandydata charakteryzuje :

  • Wykształcenie inżynierskie lub magisterskie w kierunku mechanicznym,
  • Min 3 lata doświadczenia w projektowaniu wyrobów, najlepiej popartego projektami zakończonymi wdrożeniem na rynek,
  • Doświadczenie w tworzeniu części z blach
  • Biegła obsługa Solid Works, Solid Edge lub innego systemu CAD
  • Umiejętność myślenia analitycznego i rozwiązywania złożonych problemów, które mają istotny wpływ na funkcjonowanie produktu,
  • Pozytywne nastawienie do pracy w zespole ukierunkowanym na poszukiwanie nowych rozwiązań, otwartość w komunikacji, sumienność, dokładność, zaangażowanie,
  • Samodzielność oraz bardzo dobra umiejętność organizacji własnej pracy,
  • Umiejętność przygotowania dokumentacji technicznej i instrukcji montażowych,
  • Inicjatywa w działaniu i proaktywna postawa,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w projektowaniu mechanizmów precyzyjnych, elementów automatyki i robotyki będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu certyfikacji produktów będzie dodatkowym atutem
  • Zainteresowanie technologią druku 3D będzie dużym plusem
  • Umiejętność projektowania prostych układów elektronicznych będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

  • Ciekawe zadania, możliwość zajmowania się produktem w całym jego cyklu życia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Program benefitów
  • Pracę w młodym, ambitnym i zgranym zespole w wyśmienitej atmosferze
  • Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się Spółce

CV powinno zawierać imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia oraz kwalifikacje zawodowe.

Jeśli życzysz sobie, aby Twoje CV pozostało w naszej bazie dla celów ewentualnych przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w nim klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów ewentualnych przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Sinterit sp. z o.o.."

Ogłoszenie archiwalne