Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor - Mechanik

  • Koszalin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZPU ENTECH Sp. J.

    Firma ZPU ENTECH Sp. J. jest producentem szaf i rozdzielnic energetycznych.
    Firma posiada na swoim koncie wiele prestiżowych realizacji.

    Miejsce pracy: Koszalin

    Opis stanowiska:

    • tworzenie dokumentacji technicznej
    • prace konstrukcyjne przy nowych produktach oraz modyfikacja istniejących
    • programowanie wykrawarki sterowanej numerycznie CNC

     Wymagania:

    • znajomość programu AUTO CAD
    • znajomość programu SOLID WORKS będzie dodatkowy atutem
    • rzetelność i sumienność
    • operatywność
    • umiejętność planowania własnego czasu pracy

    Oferujemy :

    • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
    • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenie i zaangażowania
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów i wpływania na rozwój firmy

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: www.entech.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)