Logo Pracuj.pl

Konstruktor Mechanik

Hitachi Energy Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Hitachi Energy Poland Sp. z o.o.

Pawia 7

Stare Miasto

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie modelu 3D i rysunków technicznych transformatorów dystrybucyjnych suchych zgodnie ze specyfikacją przedstawioną przez Klienta.
  • Przygotowywanie dokumentów technologicznych i list materiałowych.
  • Ustalanie z klientami parametrów technicznych produktów, oraz wprowadzanie zmian w dokumentacji konstrukcyjnej zgodnie z przyjętymi założeniami.
  • Optymalizacja rozwiązań technicznych opracowywanych w ramach prowadzonych zleceń.
  • Udział w procesie ciągłego doskonalenia procesu projektowania.
  • Wsparcie techniczne oraz ścisła współpraca z zespołem inżynierów elektryków oraz działem sprzedaży.
  • Możliwość codziennej komunikacji w języku angielskim.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym.
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wiedza na temat projektowania i modelowania maszyn o przeznaczeniu elektrycznym (transformatory, silniki etc.).
  • Znajomość programu typu CAD do projektowania i modelowania w środowisku 3D (preferowane doświadczenie w Creo Parametric).
  • Biegła obsługa MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku (terminologia techniczna).
  • Umiejętność myślenia analitycznego oraz współpracy w zespole.
  • Gotowość go wyjazdów służbowych.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Centrum Usług Inżynieryjnych w Łodzi jest częścią Hitachi Energy, które łączy w sobie ponad 250-letnie doświadczenie dwóch światowych liderów w branży energetyki. Zatrudnia około 36 000 osób w 90 krajach.

Nasz łódzki zespół tworzy jeden z kluczowych działów projektowych marki. Specjalizujemy się w projektowaniu transformatorów różnego typu, które trafiają do klientów na całym świecie: od Stanów Zjednoczonych oraz Kanady, poprzez Estonię, Norwegię, aż po Chiny i wybrzeże Singapuru. Dzięki temu zapewniamy globalne bezpieczeństwo energetyczne milionom ludzi.

O dobrą energię dbamy też w naszym biurze. Czeka na Ciebie pełny onboarding i wsparcie zespołu, który ma mnóstwo wiedzy do przekazania!

Dołącz do nas jako Konstruktor Mechanik!

W Hitachi Energy naszym celem jest budowanie zrównoważonej energetycznej przyszłości dla wszystkich. Dostarczamy energię do domów, szkół, szpitali i fabryk. Dołącz do nas, aby pracować z fantastycznymi ludźmi, ucząc się i rozwijając przy projektach, które mają autentyczny wpływ na nasze społeczności i społeczeństwo. Wnieś swoją pasję i energię do globalnego zespołu, który docenia prostą prawdę: Różnorodność + Współpraca = Wspaniałe innowacje.

Hitachi Energy jest globalnym liderem technologicznym, który buduje zrównoważoną energetyczną przyszłość dla wszystkich. Obsługujemy klientów w sektorach użyteczności publicznej, przemysłu i infrastruktury, oferując innowacyjne rozwiązania i usługi w całym łańcuchu wartości. Wraz z klientami i partnerami wdrażamy pionierskie technologie i umożliwiamy cyfrową transformację niezbędną do przyspieszenia rozwoju energetyki w kierunku neutralnej węglowo przyszłości. Dążymy do tego, by światowy system energetyczny stał się bardziej zrównoważony, elastyczny i bezpieczny, przy zachowaniu właściwych proporcji między wartościami społecznymi, środowiskowymi i ekonomicznymi. Hitachi Energy ma udokumentowane doświadczenie i niezrównaną zainstalowaną bazę urządzeń w ponad 140 krajach. Centrala firmy mieści się w Szwajcarii. Zatrudniamy około 38 000 pracowników w 90 krajach, osiągając przychody z działalności na poziomie około 10 mld USD rocznie. www.hitachienergy.com

Aktualne oferty pracodawcy
PL53665004_E4

Konstruktor Mechanik, Pawia 7, Stare Miasto, Kraków