Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Mechanik

EVOSTIL Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej wyrobu z blach w tym obudów metalowych

  • Systematyczna analiza konstrukcji wyrobu, wprowadzanie udoskonaleń konstrukcyjnych

  • Tworzenie list materiałowych oraz zarządzanie nimi

  • Organizowanie i koordynacja wykonawstwa prototypów, badań i odbiorów jakościowych,

  • Prowadzenie i koordynacja przydzielonych projektów i zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora

  • Biegła znajomość projektowania w programie 3D SolidWorks

  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu konstrukcji blaszanych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Ubezpieczanie grupowe

  • Prywatna opieka medyczna

  • Program rekomendacji pracowników

  • Paczki świąteczne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

EVOSTIL to polski producent systemów obudów metalowych dla branży telekomunikacyjnej, IT oraz przemysłu.

Przewiń do profilu firmy