Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Mechanik

PPHU MET-RICO EDYTA SĘDKIEWICZ

  • Traktorowa 111
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Traktorowa 111

Łódź

Firma MET-RICO z branży obróbki skrawaniem o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Projektowanie nowych części i maszyn
  • Uczestniczenie w przygotowywaniu koncepcji oraz analizach technicznych
  • Udział w testach i uruchomieniach  w siedzibie firmy i u Klienta
  • Prowadzenie uzgodnień technicznych z Klientem w siedzibie firmy i u Klienta
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Nadzór merytoryczny nad wykonawstwem projektu
  • Współpraca z działem produkcyjnym
  • Aktualizacja dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne (preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn)
  • Umiejętność projektowania konstrukcji mechanicznych oraz przygotowywania dokumentacji technicznej
  • Znajomość programów z rodziny AutoCad
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
  • Samodzielność, terminowość, chęć do nauki
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie o umowę o pracę
  • Możliwość szkoleń i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Ogłoszenie archiwalne