Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Mechanik

Bitstream Sp. z o.o.

  • Mełgiewska 7, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mełgiewska 7

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie projektów konstrukcji obudów do urządzeń elektronicznych IT

  • Projektowanie podzespołów mechanicznych (części obudów, elementów chłodzenia), modelowanie 3D części, wykonywanie rysunków technicznych

  • Tworzenie dokumentacji i projektów graficznych warstwy opisowej paneli urządzeń

  • Testowanie poprawonści wykonanych podzespołów

  • Tworzenie dokumentacji technicznej (rysunków złożeniowe urządzeń) na potrzeby działu produkcji

  • Tworzenie dokumentacji na potrzeby firmowego systemu ERP

  • Współpraca z działami R&D oraz produkcji w zakresie wykrytych błędów oraz wad konstrukcji mechanicznych urządzeń

  • Współpraca z podwykonawcami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Znajomość standardów oraz norm dotyczących projektowania konstrukcji mechanicznych z blach

  • Znajomość standardów dotyczących obróbki frezowaniem

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania SolidWorks 2021 Standard

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania ZWCAD lub podobnego CAD 2D

  • Podstawowa znajomość oprogramowania KiCad

  • Dobra znajomość oprogramowania CorelDraw

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, rysunków technicznych zgodnie z obowiązującymi standardami i normami.

  • Samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Bardzo ciekawą pracę w atmosferze współpracy i rozwoju.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu realizacji zadań.

  • Umowa o pracę

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobywania nowych doświadczeń (np. stale prowadzone zajęcia językowe j. angielski, rosyjski, hiszpański).

BITSTREAM jest wiodącym liderem na rynku polskim w obszarze IT. Specjalizuje się w projektowaniu urządzeń transmisji danych w sieciach optycznych oraz miedzianych. W związku z dalszym rozwojem organizacji poszukujemy osoby kreatywnej oraz ambitnej na stanowisko: Sprzedawca handlowo-techniczny.

Przewiń do profilu firmy

Praca dla osoby o wysokich kwalifikacjach technicznych z zakresu ogólnopojętej mechaniki oraz elektroniki, wymagająca stałego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji. Oferta skierowana dla ludzi ambitnych, którzy szukają motywacji do dalszego rozwoju osobistego.