Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Mechanik

Melex Sp. z o.o.

  • Mielec

    Mielec, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie pojazdów i części mechanicznych (modelowanie 3D)

  • wykonywanie obliczeń części mechanicznych

  • tworzenie dokumentacji technicznej projektowanych części (rysunki

  • wykonawcze, złożeniowe, montażowe) oraz dokumentacji projektowej

  • nadzór nad budową zaprojektowanych konstrukcji prototypowych

  • opracowywanie zmian konstrukcyjnych z wykorzystaniem systemu 3D SolidWorks

  • nadzór konstrukcyjny produkcji pojazdów (produkcji części, półmontażu i montażu)

  • techniczne wsparcie dla pozostałych działów w organizacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższego technicznego

  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata na stanowisku konstruktora (mile widziana branża automotive)

  • dobra znajomość rysunku technicznego oraz programu CAD: 3D SolidWorks

  • umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielności

  • dynamizm w działaniu, operatywność i zaangażowanie

  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczeń w międzynarodowym środowisku

  • Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych

MELEX Sp. z o.o. jest jednym z najdłużej działających producentów pojazdów elektrycznych na świecie. Stawiamy na nieustanny rozwój dostosowując profil produkcji do stale zmieniających się potrzeb rynku. Efektem 50-letniej działalności firmy jest bogata oferta pojazdów elektrycznych, które produkowane są w trzech kategoriach: pasażerskie, bagażowe i specjalne. Naszym atutem jest customizing, który polega na dostosowywaniu modeli do indywidualnych wymagań klienta. Dokładamy wszelkich starań by nasze pojazdy długo i sprawnie działały, były proste w obsłudze i serwisowaniu.

Przewiń do profilu firmy