Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Mechanik

Producent Wyrobów Papierniczych JACK-POL Sp. z o.o.O firmie

  • Portowa 1B, Oława
    Oława, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Producent Wyrobów Papierniczych JACK-POL Sp. z o.o.

Portowa 1B

Oława

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie procesu automatyzacji w obszarze produkcji

  • Przygotowanie projektów maszyn w zakresie konstrukcji mechanicznej

  • Analiza projektów pod względem możliwości wykonania środkami własnym/kooperacji z firmami zewnętrznymi

  • Montaż urządzeń, prowadzenie testów, finalne wdrożenia

  • Projektowanie, modelowanie 3D maszyn i podzespołów oraz dokumentacja 2D w SolidWorks

  • Tworzenie instrukcji obiektowych i dokumentacji techniczno-ruchowej DTR (dla produkowanych urządzeń)

  • Tworzenie zestawień BOM

  • Rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych

  • Wykonanie rysunków ofertowych i produkcyjnych

  • Udział w pracach dotyczących rozwoju istniejących urządzeń

  • Udział w tworzeniu oraz projektowaniu nowych maszyn przemysłowych

  • Koordynacja prowadzonych projektów

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie mechaniką

  • Pasja i zaangażowanie

  • Znajomość maszyn i urządzeń

  • Kreatywność

  • Wyobraźnia przestrzenna

  • Własna inicjatywa

  • Komunikatywność

  • Chęć do nauki i współpracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Elastyczne godziny pracy

  • Gwarantowany rozwój poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Sklep z produktami Jack-Pol

  • Codziennie nowe wyzwania