Oferta pracy

Konstruktor - Mechanik

HiProMine S.A.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Do innowacyjnego zakładu branży agrotech
poszukujemy osoby na stanowisko:
Konstruktor-Mechanik
Zależy Ci na rozwoju? Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie koncepcji mechanicznej z uwzględnieniem wymagań stawianych przez zleceniodawcę
  • tworzenie dokumentacji wykonawczej oraz montażowej
  • modelowanie 3D
  • nadzór nad montażem i testowaniem
  • udział w tworzeniu i utrzymywaniu parku maszynowego zakładu
  • rozwiązywanie bieżących problemów mechanicznych produkcji

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika bądź pokrewne)
  • min. 5 lat doświadczenia w projektowaniu maszyn i urządzeń
  • zainteresowanie rozwiązaniami mechanicznymi
  • umiejętność wykonywania obliczeń mechanicznych
  • umiejętność opracowywania dokumentacji technicznej w zakresie projektu
  • znajomości oprogramowania do projektowania przestrzennego 3D
  • samodzielne prowadzenie projektów konstrukcyjnych – dodatkowy atut
  • kreatywne podejście do wykonywania powierzonych zadań
  • chęć tworzenia nowych rozwiązań
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego – mile widziana

Oferujemy:

  • udział w niepowtarzalnych w skali kraju projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samodzielne stanowisko w ramach umowy o pracę
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe i inne benefity
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Na podstawie art. 6 ust. 1 pkt 1  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO) wysyłając zgłoszenie wyrażacie Państwo zgodę  na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez  HiProMine S.A. z siedzibą w Robakowie (62-023), ul. Poznańska 8,  w celu prowadzenia przez tę Spółkę rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Administratorem danych jest HiProMine S.A.  z siedzibą w Robakowie (62-023), ul. Poznańska 8, [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy