Oferta pracy

Konstruktor Mechanik

APATOR POWOGAZ S.A.O firmie

  • Janickiego 23/25, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

APATOR POWOGAZ S.A.

Janickiego 23/25

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie konstrukcji mechanicznych

  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej

  • Prace na etapie koncepcji rozwiązania konstrukcyjnego.

  • Komunikacja z dostawcami i wykonawcami zaprojektowanych elementów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – techniczne, absolwenci kierunków mechanika i budowa maszyn mile widziani

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji mechanicznych

  • Umiejętność opracowywania oraz modyfikacji dokumentacji konstrukcyjnej

  • Znajomość programów wspomagających projektowanie (SolidWorks, GstarCad, PDM)

  • Biegła znajomość MS Office.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość zasadniczych zasad w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa odnoszące się do projektowania i wykonywania maszyn (MD, zał. 1, rozdz. 1)

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja pracy, kreatywność, spostrzegawczość oraz samodzielność

To oferujemy

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

  • Pracę w centrum poznania w międzynarodowej grupie (komunikacja w języku angielskim).

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy.

  • Dofinansowanie wypoczynku oraz ciekawy pakiet socjalny finansowany, w tym korzystanie z firmowych apartamentów nad morzem.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji będącej na rynku od 95 lat.

  • Przejrzysty system premiowania, dodatkowe benefity (karty benefit, prywatna opieka medyczne luxmed), umożliwiamy zawarcie korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego.

  • Firmowy parking.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne