Oferta pracy

Konstruktor mechanik

Famot Pleszew Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prace konstrukcyjne

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, techniczne o specjalności mechanika i budowa maszyn lub mechatronika,

  • znajomość podstaw konstrukcji maszyn,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego maszynowego,

  • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego.

Mile widziane

  • znajomość CREO,

  • doświadczenie zawodowe.

To oferujemy

  • rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie i międzynarodowym koncernie

  • stabilną pracę w miłej atmosferze, w zespole zorientowanym na współpracę

  • możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania stosowanych w przemyśle

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia powiązane z wynikami i jakością pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pikniki rodzinne

FAMOT Pleszew to największa w Europie Środkowej firma produkująca obrabiarki sterowane numerycznie. Jest jednym z 14 zakładów produkcyjnych koncernu DMG MORI. Obrabiarki FAMOT sprzedawane są do ponad 50 krajów na 6 kontynentach, a ich jakość decyduje o popularności w każdej gałęzi nowoczesnej gospodarki.

Przewiń do profilu firmy