Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor mechanik

PI-TRONIX Pittner i Minorowicz Spółka JawnaO firmie

PI-TRONIX Pittner i Minorowicz Spółka Jawna

Stanisława Zwierzchowskiego 5A

Poznań

Firma Pi-Tronix oferuje budowe maszym, automatów montażowych, pakujących, stanowisk pomiarowych dostoswanych do potrzeb klienta. Nasze maszyny charakteryzują się wysokim stopniem automatyzacji, w których stosujemy najnowsze technologie dostępne na rynklu. Praca u nas umożliwia zarówno rozwój własnych umijętności, dostęp do specjalistycznych szkoleń oraz bieżacy kontatk z najnowszymi rozwiązaniami w dzieniachach autoamtyki, pneumatyki, mechaniki, sterowania i projektowania maszyn.

Oferta pracy dotyczy samodzielnego stanowiska konstruktora mechanika.

Poniżej przedstawiamy zakres obowiązków przewidziany na tym stanowisku:

  • Projektowanie elementów konstrukcji maszyn.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Rozwiązywanie zadań i problemów technicznych związanych z konstrukcją maszyn.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu wypracowania najlepszych rozwiązań technicznych.
  • Prowadzenie analizy rozwiązań konstrukcyjnych stosowanych na rynku budowy maszyn oraz ich doskonalenie.
  • Prowadzenie analizy  materiałów  i  komponentów  stosowanych  w  przemyśle  oraz  dobór  rozwiązań optymalnych  z  uwzględnieniem  obowiązujących  rozporządzeń  prawnych,  przepisów  i  wymagań klienta.
  • Przygotrowanie dokumentacji DTR oraz CE.
  • Pomoc przy wycenach maszyn.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Praktyczna umiejętność pracy w środowisku CAD, preferowany SolidWorks.
  • Trzyletniego doświadczenia na stanowisku konstruktora maszyn.
  • Praktyczna umiejętność konstruowania detali i zespołów mechanicznych potwierdzona zrealizowanymi projektami – prezentacja podczas rozmowy.
  • Zajomość zagadnień automatyki przemysłowej - sensory, systemy bezpieczeństwa.
  • Znajomość przepisów zawartych w obowiązującej Dyrektywie Maszynowej.
  • Znajomość zasad konstrukcji maszyn, doboru komponentów mechanicznych głównie: łożyskowanie, napędy (przekładnie, pasy zębate), wały, prowadzenie liniowe.
  • Napęd i sterownie w układach ze sprężonym powietrzem i podciśnieniem – znajomość podstawowych komponentów, zasad konstruowania, doboru materiałów, rysowania schematów.
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji konstrukcyjnej, zarządzanie dokumentacją, nadzór nad wykonaniem i montażem podzespołów mechanicznych.
  • Umiejętność kreatywnego myślenia.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z wibracyjnym podawaniem detali na liniach montażowych.

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań przy bardzo ciekawych, nowatorskich projektach z partnerami z Polski i świata.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych np. szkolenia w zakresie projektowania układów pneumatycznych, doboru komponentów mechanicznych itp.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu prezentowanych umiejętnośći i stopnia samodzielności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne