Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Messor Sp. z o.o. w Poznaniu moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018 r. poz. 1000).
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
MESSOR sp. z o.o.

Konstruktor - mechanik

MESSOR sp. z o.o.O firmie

  • Jana Pawła II 14, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 15 lis 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jana Pawła II 14

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i budowanie poszczególnych układów pojazdu od fazy koncepcyjnej, prototypowej do uruchomienia seryjnej produkcji

  • Tworzenie dokumentacji na poszczególnych etapach projektu

  • Analizę rozwiązań technicznych układów pojazdu

  • Określenie technologii wykonania układów i komponentów

  • Kompleksowe rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych

  • Tworzenie analiz konstrukcyjnych

  • Budowanie prototypu, testy i zatwierdzenie wersji finalnej

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego z zakresu mechaniki, budowy maszyn

  • Dobrej znajomości języka angielskiego do wykorzystania w codziennej pracy

  • Min 3 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej

  • Dobrej znajomość programu CATIA

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • Sumienności i umiejętności analitycznego myślenia

  • Umiejętność samodzielnej organizacji oraz planowania pracy

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole pasjonatów

  • Udział w realizacji innowacyjnego projektu

  • Umowę o pracę min na czas trwania projektu (2 lata)

  • Możliwość pracy zdalnej w ustalonym zakresie

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Firma Messor Sp. z o.o. działająca w obszarze elektromobilności obecnie realizuje innowacyjny projekt specjalistycznego pojazdu użytkowego. Jako firma start-upowa poszukujemy entuzjastycznych i doświadczonych osób do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje