Oferta pracy

Konstruktor mechanik - Projektant CAD

Modertrans Poznań Sp. z o.o.O firmie

Modertrans Poznań Sp. z o.o.

Główna 45

Biskupice (pow. poznański)

MODERTRANS POZNAŃ SP. Z O.O. jest firmą specjalizującą się w produkcji, modernizacji, projektowaniu, regeneracji oraz serwisie tramwajów, ponadto zajmuje się produkcją elementów i części zamiennych do pojazdów szynowych. Posiadamy nowoczesną bazę techniczną i wykwalifikowaną załogę gwarantującą najwyższą jakość świadczonych usług. Systematyczny rozwój firmy zaowocował zaufaniem przedsiębiorstw komunikacji miejskiej.

Opis stanowiska:

Projektowanie i wykonywanie dokumentacji technicznej w Solidworks oraz wprowadzanie zmian konstrukcyjnych, tworzenie instrukcji, opisów technicznych, katalogów części zamiennych dla produkowanych wyrobów.

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień z zakresu budowy pojazdów szynowych, tramwajów lub autobusów będzie ważnym atutem,
  • Umiejętność analizy i tworzenia dokumentacji technicznej,
  • Znajomość programu Solidworks lub innych podobnych,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • Pracę w komfortowych warunkach,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Umowę o pracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy