Konstruktor Mechanik

BLUMENBECKER ENGINEERING POLSKA

  • Ruda Śląska

    Ruda Śląska, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie koncepcji dla nowych maszyn/linii

  • projektowanie oraz nadzór nad wykonaniem

  • współpraca z zespołem oraz klientami, dbając przy tym o bieżące rozwiązywanie problemów technicznych oraz raportowanie przebiegu i wyników pracy

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w projektowaniu urządzeń, maszyn i linii produkcyjnych

  • masz znajomość podstaw automatyki

  • potrafisz projektować układy z elementami pneumatyki

  • Twoja znajomość programów: Siemens NX, Inventor, AutoCAD jest co najmniej na poziomie dobrym

  • masz wykształcenie wyższe techniczne – preferowane inżynier mechaniki

  • posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń transportu bliskiego (przenośniki: taśmowe, rolkowe itp.; obrotnice; podnośniki)

To oferujemy

  • udział w innowacyjnych projektach realizowanych dla klientów na całym świecie

  • lokalizację projektów głównie na terenie kraju i UE

  • nieprzeciętnie dobry zespół Inżynierów, z którym będziesz współpracować

  • pakiet socjalny, w którym odnajdziesz dofinansowanie do wakacji oraz bony świąteczne

  • prywatną opiekę medyczną MEDICOVER

  • pakiet sportowy MEDICOVER SPORT

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

2

ANALIZA ZGŁOSZENIA

3

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

4

DECYZJA

W BLUMENBECKER ENGINEERING POLSKA od 25 lat dostarczamy rozwiązania z zakresu automatyzacji produkcji. Oddziały w Katowicach, Rudzie Śląskiej i Krakowie skupiają profesjonalistów realizujących projekty w Polsce i za granicą.

W ramach pionu Automotive Industry (Katowice/Kraków) świadczymy usługi projektowania, programowania oraz rozruchu linii produkcyjnych w sektorze motoryzacyjnym.

Pion General Industry (Ruda Śląska) dostarcza kompletne zautomatyzowanie linie produkcyjne m.in. dla przemysłu meblowego.

Posiadamy kompetencje w obszarach: projektowania elektrycznego, wykonania przemysłowych instalacji elektrycznych, projektowania mechanicznego maszyn, montażu linii produkcyjnych, opracowania oprogramowania oraz uruchomienia sterowników przemysłowych, programowania i uruchomienia robotów przemysłowych oraz wirtualnego uruchomienia.

Przewiń do profilu firmy