Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor mechanik

MDM MECHANICAL INSTALLATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie maszyn i urządzeń

  • tworzenie modeli 3D projektowanych obiektów

  • tworzenie dokumentacji technicznej

  • rozwiązywanie zadań i problemów technicznych związanych z konstrukcją maszyn

  • współudział w opracowywaniu dokumentacji ofertowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn

  • biegła znajomość programów do modelowania 3D; preferowana znajomość oprogramowania NX CAD

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego

  • znajomość zagadnień konstrukcyjnych w zakresie projektowania maszyn i urządzeń mechanicznych

  • predyspozycje analityczne i organizacyjne

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • praca w zespole odpowiedzialnych ludzi, w atmosferze współpracy i wzajemnego szacunku

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole