Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor Mechanik

MSCONTROLO firmie

MSCONTROL

Gliwicka 41

Sośnicowice

Jesteśmy dostawcą linii produkcyjnych, celi zrobotyzowanych, maszyn dla wielu gałęzi przemysłu. Wykonujemy projekty od koncepcji po uruchomienie.

Obecnie poszukujemy do naszej Firmy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • projektowanie urządzeń wg opracowanych założeń
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • uruchamianie maszyn i linii u klientów
  • udział w przygotowaniu założeń technicznych do nowych projektów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn)
  • doświadczenie na stanowisku Konstruktor Mechanik
  • znajomość zagadnień związanych z mechaniką
  • znajomość oprogramowania firmy Autodesk (Inventor / AutoCad)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pakiet szkoleń
  • adekwatne do umiejętności wynagrodzenie
  • możliwość ciągłego poszerzania wiedzy przez kontakt z najnowszymi technologiami w automatyce
  • udział w ciekawych projektach
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne