Oferta pracy

Konstruktor – Mechanik

KronospanO firmie

  • Strzelce Opolskie, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy  zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko

Nr. ref.: KMST 09/2020
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Twoje obowiązki:

  • Proponowanie i projektowanie modernizacji istniejących rozwiązań (maszyny, ciągi technologiczne),
  • Projektowanie nowych maszyny i ciągów technologicznych zgodnie z stawianymi wymaganiami,
  • Poszukiwanie nietuzinkowych rozwiązań technicznych,
  • Tworzenie dokumentacji wykonawczej dla warsztatu i podwykonawców,
  • Czynny udział we wszelkich pracach warsztatowych związanych z realizacją własnych projektów i wdrażanych modernizacji,
  • Analiza przyczyn awarii mechanicznych w optymalizowanych przez dział obszarach,
  • Tworzenie list materiałowych,
  • Opracowywanie instrukcji obsługi i dokumentacji DTR,
  • Ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu (automatycy i robotycy).

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętności analizy problemu i generowania rozwiązań,
  • Chęci podjęcia długofalowej współpracy,
  • Otwartości na nowe pomysły i zmiany,
  • Min. 3-letniego, udokumentowanego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe techniczne – Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne,
  • Znajomość programów wspomagających projektowanie 3D
  • Znajomość zasad rysunku technicznego.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego – praca z dokumentacją techniczną,
  • Dokładność i umiejętność podejmowania decyzji,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Wymagającą pracę w międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Nowoczesne środowisko pracy,
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego,
  • Wstępne szkolenia i bieżące wsparcie,
  • Pełna poufność podczas procesu rekrutacyjnego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy