Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Mechanik

PWPO-T PROMONT SPÓŁKA Z O.O.

  • Świebodzice

    Świebodzice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

1. Realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem nowych produktów oraz dokonywaniem zmian konstrukcyjnych w już istniejących wyrobach;

2. Sporządzanie dokumentacji prowadzonych projektów zgodnie ze specyfikacją techniczną oraz obowiązującymi normami i standardami;

3. Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produkcji oraz podwyższenia jakości produktu;

4. Konstruowanie produktów wykorzystując oprogramowanie 3D INVENTOR i AutoCAD;

5. Koordynacja działań związanych z wprowadzeniem nowych produktów.

Nasze wymagania

1. Wykształcenie wyższe mechaniczne lub pokrewne;

2. Mile widziane doświadczenie w projektowaniu:

- konstrukcji blaszanych takich, jak szafy sterownicze energetyczne, obudowy

generatorów prądotwórczych itp.,

- urządzeń wymiany ciepła,

- wentylatorów;

3. Dobra znajomość programu AutoCAD i 3D Autodesk INVENTOR;

4. Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego;

5. Język angielski lub język niemiecki w stopniu komunikatywnym;

6. Umiejętność pracy oraz chęć rozwoju w prężnie rozwijającym się zespole młodych konstruktorów;

7. Zaangażowanie, kreatywność i konsekwencja w działaniu;

To oferujemy

1. Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie;

2. Możliwości zdobycia doświadczenia w przemyśle metalowym i obróbce metalu;

3. Projektowanie, konstruowanie i produkcja na najnowocześniejszych maszynach sterowanych numerycznie (lasery, prasy krawędziowe, wykrawarki CNC);

4. Możliwość zapoznania się i pracy z najnowszym oprogramowaniem 3D;

5. Możliwość wykorzystania własnych pomysłów;

6. Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych;

7. Możliwość dalszego rozwoju i awansu;

8. Dobre warunki zatrudnienia.

O nas

Firma PROMONT od początku swojego istnienia działa wg hasła: WYZWANIE, DZIAŁANIE, ROZWÓJ. Dzięki tej strategii jesteśmy firmą solidną, znaną, dobrze postrzeganą przez odbiorców, a realizowane przez nas produkty cechuje wysoki poziom techniczny i jakościowy. Jest to rezultat pracy całego naszego zespołu, w którym każda osoba otrzymuje szansę realizacji swoich ambicji i zamierzeń zawodowych. Obecnie jesteśmy na etapie wdrażania dwóch nowych produktów: mobilnych stacji do ładowania wodoru oraz agregatu amoniakalnego.