Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Mechanik

Termet S.A.

  • Długa 13, Świebodzice
    Świebodzice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Termet S.A.

Długa 13

Świebodzice

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie prac projektowych dotyczących tworzenia nowych wyrobów, modernizacji wyrobów istniejących, zmian konstrukcyjnych wyrobów,

  • sporządzanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną dla wytwarzanych wyrobów,

  • aktualizacja i weryfikacja istniejącej dokumentacji,

  • modelowanie 3D koncepcji wyrobu,

  • tworzenie prezentacji technicznych,

  • nadzór techniczny w procesie prototypowania i produkcyjnym tworzonych wyrobów,

  • wsparcie techniczne produkcji, rozwiązywanie bieżących problemów produkcji,

  • współpraca z klientami firmy (dostawcami komponentów) obsługa od strony technicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane mechanika-budowa maszyn, inżynieria cieplna,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego ( czytanie i tworzenie),

  • znajomość oprogramowania CAD i CAD 3D (Solidworks, Drawsight),

  • kreatywność i samodzielność w podejściu do problemów technicznych,

  • umiejętność pracy w zespole, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,

  • pracę w profesjonalnym zespole,

  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami,

  • świadczenia z ZFŚS,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Termet S.A.

Grupa FERRO to jeden z największych producentów i dystrybutorów armatury sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej z blisko 30-letnim doświadczeniem w branży na rynkach międzynarodowych.

Grupa jest w gronie największych dostawców w segmencie zarządzania ekonomicznym zużyciem wody i ekologicznymi źródłami ciepła w Europie Centralnej. FERRO prowadzi swoją działalność głównie w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Mołdawii, Bułgarii, Chorwacji na Węgrzech i Litwie.

W efekcie dynamicznego rozwoju, do Grupy FERRO dołączyła spółka TERMET S.A, która jest jednym z wiodących dostawców kompleksowych systemów w segmencie nowoczesnego zarządzania źródłami ciepła na rynku polskim oraz spółka Tester sp. z o.o., dostarczająca elektroniczne układy sterowania i automatyki do urządzeń gazowych.

Przewiń do profilu firmy