Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Mechanik

WB Electronics S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie bezzałogowych statków powietrznych oraz mechanizmów precyzyjnych.

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej.

  • Wdrażanie i nadzór nad produkcją i montażem bezzałogowych statków powietrznych.

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych.

  • Wykonywanie prac rozwojowych przy prototypach.

  • Montaż urządzeń prototypowych.

  • Współpraca z podwykonawcami elementów mechanicznych.

Nasze wymagania

  • Studia wyższe o kierunku mechanicznym (lotnictwo, budowa maszyn lub pokrewne).

  • Znajomość oprogramowania CAD 3D (preferowana znajomość SolidWorks).

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

  • Profesjonalne podejście do pełnionych obowiązków.

  • Zdolność analitycznego myślenia.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz szybkie rozwiązywanie problemów.

  • Silna motywacja i chęć rozwoju.

  • Zdolności manualne oraz doświadczenie w lotniczym modelarstwie RC.

  • Znajomość kompozytowych struktur lotniczych.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę).

  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, pakiet rekreacyjno-sportowy, ubezpieczenie grupowe, nauka języka angielskiego)

  • Możliwość udziału w różnego rodzaju szkoleniach i kursach.

  • Praca w profesjonalnym zespole.

  • Udział w międzynarodowych projektach.

  • Miłą atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

WB Electronics S.A.

WB Electronics S.A. to polski producent nowoczesnych technologii specjalizujący się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań dla wojska.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Konstruktora Mechanika.

Przewiń do profilu firmy

Dokumenty proszę nadsyłać za pomocą przycisku do aplikowania wskazując stanowisko pracy.