Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Mechanik

KONREM S.A.

  • Żołny 33, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

KONREM S.A.

Żołny 33

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie koncepcji urządzeń i linii produkcyjnych

  • projektowanie oraz konstruowanie maszyn i urządzeń w środowisku SolidWorks

  • opracowywanie dokumentacji technicznej

  • ścisła współpraca z działem produkcji i zaopatrzenia

  • nadzór nad realizacją projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie, kierunek mechanika i budowa maszyn

  • znajomość oprogramowania SolidWorks

  • wiedza z zakresu mechaniku i projektowania urządzeń podparta doświadczeniem zawodowym

  • dodatkowymi atutami będą doświadczenie w doborze podzespołów pneumatycznych, projektowaniu konstrukcji spawanych oraz elementów blaszanych

  • wiedza na temat procesów produkcyjnych

  • dyspozycyjność do pracy w terenie - 10% czasu

  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielnego rozwiązywania problemów, kreatywność,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • duże możliwości rozwoju poprzez udział w nowatorskich wielobranżowych projektach dla polskich zakładów produkcyjnych

O nas

Pracujemy dla wymagających branż dostarczając dedykowane rozwiązania z dedykowaną obsługą. Działamy odpowiedzialnie i szybko. Jesteśmy otwarci na współpracę i potrzeby klientów. Nieustannie monitorujemy przebieg całego procesu realizacji projektu, dostarczając wsparcia na każdym etapie realizacji. Świadomość prowadzonych działań wynika z naszego doświadczenia, umiejętności i kompetencji firmy, odpowiednich zasobów oraz sposobu podejścia do klienta i jego problemów.