Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor Mechanik

Elektrometal Energetyka S.A.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Działkowa 67

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i nadzór nad powierzonymi projektami produkcji Rozdzielnic SN według standardów firmy,

  • opracowanie dokumentacji produkcyjnej Rozdzielnic SN;

  • prowadzenie uzgodnień i weryfikacja niezbędnej dokumentacji mechanicznej;

  • standaryzacja produkcji oraz wsparcie procesów produkcyjnych;

  • rozwiązywanie pojawiających się zagadnień technicznych na etapie produkcji;

  • współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie o kierunku mechanicznym;

  • biegła znajomość oprogramowania SolidWorks;

  • umiejętność tworzenia dokumentacji wykonawczej;

  • komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w polskiej, prężnie rozwijającej się firmie z sektora energetycznego;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju kariery w branży elektroenergetycznej;

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w kreatywnym i zintegrowanym zespole;

  • atrakcyjny system wynagradzania;

  • elastyczny czas pracy;

  • możliwość częściowej pracy zdalnej;

  • dogodna lokalizacja: przy obwodnicy i pętli autobusowej i tramwajowej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku działająca w branży elektroenergetycznej, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji Rozdzielnic SN, Zabezpieczeń SN, Wyłączników SN oraz innych urządzeń dla energetyki zawodowej, przemysłu ciężkiego oraz górnictwa. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje zdecydowanego kandydata do pracy w Dziale Przygotowania Projektów i Produkcji Mechanicznej na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy