Oferta pracy

Konstruktor Mechanik

SAULE S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Duńska 11
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SAULE S.A.

Duńska 11

Wrocław

Saule Technologies to polska firma technologiczno-naukowa produkująca moduły fotowoltaiczne nowej generacji, oparte na perowskitach. Firma została założona w 2014 roku we Wrocławiu jako startup i od tego czasu dynamicznie rozwija się – obecnie zatrudnionych jest ponad 50 pracowników. Zespół Saule Technologies składa się z młodych naukowców, inżynierów i techników, a praca nad innowacyjnymi produktami zapewnia ciekawe środowisko pracy. Jednocześnie firma ma ugruntowaną pozycję na rynku i zapewnia stabilne zatrudnienie.

Opis stanowiska

  • Projektowanie prototypów urządzeń produkcyjnych i laboratoryjnych,
  • Przygotowywanie dokumentacji wykonawczej,
  • Modyfikacja obecnych rozwiązań,
  • Składanie zamówień i śledzenie procesu dostaw,
  • Nadzór nad montażem i wprowadzenie poprawek do projektu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynieryjne
  • Min 3. lata doświadczenia w projektowaniu maszyn i urządzeń
  • Znajomość technologii stosowanych w przemyśle głównie obróbka mechaniczna(skrawanie CNC, wycinanie laserowe blach)
  • Znajomość programów inżynierskich CAD/CAM w szczególności AutoDesk Inventor / Fusion360
  • Znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych
  • Chęć nauki i poznawania nowych technologii / narzędzi
  • Sumienność, dobra organizacja i wysoka dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

Dużym atutem będzie znajomość projektowania maszyn kompatybilnych z pomieszczeniami typu cleanroom.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet Medicover,
  • Kartę Multisport,
  • Praca w dynamicznym zespole w obszarze nowoczesnych technologii,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Krótki proces rekrutacyjny:

1. Przesłanie CV przez kandydata,
2. Rozmowa rekrutacyjna dla wybranych kandydatów (możliwość zdalnej rekrutacji)
3. Zatrudnienie na umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy