Konstruktor-mechanik wyrobów medycznych

ICU Medical BV

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Aleje Jerozolimskie 200

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie modeli 3D i dokumentacji wykonawczej wyrobów medycznych oraz oprzyrządowania produkcyjnego

  • Dokonywanie zmian modernizacyjnych w istniejących produktach i oprzyrządowaniu

  • Wykonywanie i aktualizowanie dokumentacji konstrukcyjnej, technologicznej i procesowej

  • Tworzenie nowej oraz modyfikacja istniejącej dokumentacji technicznej wyrobów medycznych

  • Analiza norm branżowych i tworzenie na ich podstawie analiz zgodności

  • Współpraca z podwykonawcami oraz laboratoriami

  • Koordynacja badań wewnętrznych i zewnętrznych

  • Śledzenie obowiązujących wymagań dotyczących wyrobów medycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane inżynier mechanik

  • Znajomość Solid Edge lub oprogramowania do projektowania 3D

  • Dobra znajomości języka angielskiego (min. B1)

  • Znajomość MS Office

  • Systematyczność

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży medycznej

  • Znajomość wymagań MDR

To oferujemy

  • Możliwość dołączenia do międzynarodowej firmy w bardzo ciekawym momencie jej cyklu życia

  • Dynamiczne środowisko pracy i możliwość zmierzenia się z zarządzaniem zmianą

  • Komfortowe, międzynarodowe i przyjazne środowisko pracy

  • Dofinansowanie kursów z języka angielskiego

  • Prywatna opieka medyczna

  • Po okresie wdrożenia, możliwość pracy hybrydowej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników