Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Mechatronik

Omni3d Sp. z o.o.

  • Świętego Michała 43, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Świętego Michała 43

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie i nadzór nad projektami konstrukcyjnymi,

  • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami elementów mechanicznych,

  • Opracowywanie i wdrażanie nowych produktów, rozwiązań konstrukcyjnych,

  • Współudział we wszystkich etapach powstawania produktów,

  • Czynny udział w ustaleniach technicznych z podwykonawcami,

  • Współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów,

  • Koordynowanie i kontrolowanie prac inżynieryjnych w obrębie projektu z pełnym przygotowaniem dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewnym,

  • Doświadczenie w zakresie projektowania konstrukcji mechanicznych,

  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego,

  • Znajomość programu Autodesk Inventor, Autocad itp.

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych, zdolności manualne,

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Wiedza z zakresu druku 3D, technologii FDM/FFF

To oferujemy

  • Możliwość poznania technologii druku 3D

  • Codziennie nowe wyzwania

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, B2B

  • Pracę doświadczonym zespołem, od którego możesz się jeszcze wiele nauczyć i którzy chcą uczyć się od Ciebie

  • Możliwość uczestniczenia w małym procesie produkcyjnym

  • Finansowanie prywatnej opieki medycznej

  • Przyjazną atmosferę, którą tworzą ludzie pełni zapału i nowych pomysłów!

  • Codziennie możliwość zakupu świeżych dań w biurowcu

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Jesteśmy pierwszym polskim producentem przemysłowych drukarek 3D w technologii FFF. Działamy w kraju i za granicą, oferując sprzedaż przemysłowych systemów do druku 3D, wynajem maszyn przemysłowych oraz druk 3D na zlecenie.

Przewiń do profilu firmy