Ta oferta pracy jest nieaktualna od 83 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor

  • Michałowice-Wieś (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DKD "Ostrowiec" Sp. z o.o. specjalizuje się w realizacjach szerokiej gamy obiektów infrastrukturalnych i kubaturowych. Jako jedyni w branży, oferujemy innowacyjne rozwiązania dla budownictwa przemysłowego – w tym hale energooszczędne i pasywne z wykorzystaniem TERMODYNAMICZNEJ płyty warstwowej Thexpan i konstrukcyjnej H-Block (www.solcraft.pl). Realizujemy inwestycje w Generalnym Wykonawstwie oraz Podwykonawstwie, a także w systemie „Zaprojektuj i Zbuduj”.

    Konstruktor
    Miejsce pracy: Michałowice-Wieś (pow. pruszkowski)

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie budynków w konstrukcji stalowej, żelbetowej, drewnianej, H-Block i Thexpan;
    • Sporządzanie dokumentacji wykonawczej;
    • Współpraca z działem realizacji projektów i produkcji;
    • Obsługa programu Dietrich po przeszkoleniu.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe budowlane;
    • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;
    • Znajomość programu AutoCad;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;
    • Samodzielność i inicjatywa w działaniu;
    • Umiejętność czerpania przyjemności z codziennej zmienności i wyzwań.

    Oferujemy:

    • Przyjazną atmosferę pracy i brak „szklanego sufitu”;
    • Możliwość wszechstronnego rozwoju i awansu;
    • Szacunek dla indywidualistów;
    • Ciężką pracę i uczciwą płacę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DKD „Ostrowiec” Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Dębowej 5, 05-816 Michałowice zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez DKD „Ostrowiec” Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Dębowej 5, 05-816 Michałowice   danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DKD Ostrowiec Sp.  z o.o (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez DKD Ostrowiec Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Pracodawca. Możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected] lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem [email protected]

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 60 dni i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected] lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem [email protected]
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.