Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

3A Composites Mobility S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Inwestorów 6

Wojsław

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i nadzorowanie cyklu życia dokumentacji technicznej,

  • tworzenie i nadzorowanie dokumentacji do przygotowania produkcji,

  • bezpośredni kontakt z klientem w trakcie rozwoju projektu,

  • tworzenie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, przy ścisłej współpracy z zespołem projektowym,

  • zapewnienie kompletnej dokumentacji niezbędnej do stworzenia prototypu, testowania i realizacji produkcji,

  • opracowywanie i wdrażanie nowych produktów, rozwiązań konstrukcyjnych oraz udoskonalanie istniejących,

  • odpowiedzialność za dobór odpowiednich materiałów w celu uzyskania zgodności z normami lub uzyskania odpowiednich atestów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze konstrukcji wyrobów i/lub oprzyrządowania,

  • znajomość oprogramowania Catia V5 (dodatkowym atutem będzie znajomość modułu powierzchniowego),

  • znajomość procesów technologicznych,

  • wysokie zdolności komunikacyjne, otwartość i inicjatywa w kontakcie ze współpracownikami,

  • kreatywność w realizacji powierzonych zadań,

  • samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu pracy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w strukturach międzynarodowego koncernu Schweiter Technologies AG,

  • możliwość współpracy z kluczowymi producentami taboru szynowego na całym świecie takimi jak Stadler, Siemens, Bombardier, Solaris, Skoda,

  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach Grupy Schweiter Technologies,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z systemem PLM (Product Lifecycle Managment) Enovia 3D Experience,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe premie,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty multisport, dofinansowanie do świąt),

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne zwiększające samodzielność i możliwość awansu,

  • szczególną dbałość o środowisko pracy i atmosferę w zakładzie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w dynamicznym środowisku i czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, aplikuj. Praca w 3A Composites Mobility to nie tylko wynagrodzenie, szkolenia czy benefity – to także niepowtarzalna kultura organizacyjna i możliwość rozwoju!

Dołącz do nas!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

3A Composites Mobility jest częścią międzynarodowego koncernu Schweiter Technologies AG. W ciągu ponad 60-letniej historii naszej firmy staliśmy się wiodącym producentem komponentów dla najbardziej znanych marek pojazdów szynowych i drogowych.

Zatrudniamy ponad 350 pracowników w Szwajcarii oraz w Polsce.

W związku z nowymi projektami poszukujemy osób chętnych do dołączenia do naszego zespołu i gotowych do podjęcia długoterminowej współpracy.

Razem, jesteśmy silniejsi.

Przewiń do profilu firmy