Konstruktor

  • Mielec, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2017-03-21
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2017-04-20)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Plastwag S.A.

PLASTWAG S.A. to dynamiczna międzynarodowa firma, profesjonalny zespół, innowacyjne produkty. Słuchamy naszych Klientów, uczymy się, wdrażamy nowe technologie.

Jesteśmy częścią szwajcarskiej grupy SCHWEITER TECHNOLOGIES, która zatrudnia ponad 3000 pracowników, w 21 fabrykach, na czterech kontynentach.

Kilka słów o nas:

  • specjalizujemy się w produkcji kompletnego wyposażenia wyłożeń kompozytowych w pojazdach szynowych transportu publicznego,
  • realizujemy kompletne projekty w szerokiej gamie elementów, począwszy od wielkogabarytowych ścian frontowych pociągów do zabudowy modułowej wewnątrz,
  • realizujemy projekty z uwzględnieniem pełnej palety elementów metalowych,
  • dysponujemy własnym działem technologiczno – projektowym,
  • posiadamy jedną z najnowocześniejszych w Polsce i Europie linii technologicznych do produkcyji,
  • posiadamy certyfikacje: ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, IRIS (InternationalRailway Industry Standard), DIN 6701-2 level A1

W związku z rozwojem spółki obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/-ki na stanowisko:

Konstruktor

Miejsce pracy: Mielec
Region: podkarpackie

Wymagania:

  • Biegła znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość oprogramowania CAD (SolidWorks lub Catia),
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
  • Samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu pracy,
  • Mile widziana znajomość procesów technologicznych związanych z obróbką tworzyw sztucznych.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie kompletnej dokumentacji niezbędnej do stworzenia prototypu, testowania i realizacji produkcji,
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych produktów, rozwiązań konstrukcyjnych oraz udoskonalanie istniejących,
  • Odpowiedzialność za dobór odpowiednich materiałów w celu uzyskania zgodności z normami lub uzyskania odpowiednich atestów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Międzynarodowe środowisko pracy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji, klikając w przycisk „Aplikuj teraz”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się