Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

CADESIGNER ENGINEERING SP. Z O.O.O firmie

  • Mysłowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma CADesigner Engineering Sp. z o.o. powstała w 2013 roku. W początkowym okresie działania, firma funkcjonowała jako biuro projektowe oferując usługi inżynierskie. Z biegiem czasu zakres działalności firmy został poszerzony o etap produkcji, montażu i serwisu u klienta. Aktualnie priorytetem firmy jest wiodący udział w zakresie projektowania i produkcji przyrządów spawalniczych oraz komponentów dla taboru szynowego, maszyn rolniczych, budowlanych i użytkowych na terenie Polski i na rynkach zagranicznych.

Konstruktor

Obowiązki:

  • Projektowanie konstrukcji stalowych i aluminiowych
  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej 3D i 2D
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Nadzór nad produkcją projektowanych zespołów
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie optymalizacji technologii konstrukcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość co najmniej jednego z systemów: Catia V5/V6, Solid Works, Creo Parametric 2.0/3.0, NX, Tekla
  • Znajomość metod obliczeń wytrzymałościowych (dodatkowy atut)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego (dodatkowy atut)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Ścieżkę rozwoju i awansu
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne